سال تاسیس: 2015

نحوه پذیرش: بدون آزمون ورودی و با شرط معدل

تعداد دانشجویان: 16268
تعداد فارق التحصیلان: 8578
دانشکده ها: 9
تعداد موسسات: 1
مدارس فنی و حرفه ای: 2
برنامه های کارشناسی: 59
برنامه های دکتری: 18
برناه های تحصیلات تکمیلی:36
مراکز پژوهش:27
تعداد اساتید: 164 نفر
تعداد استادیاران: 105
تعداد دستیارهای اساتید: 315
مربیان: 176
دستیاران پژوهشی: 94

دانشگاه ایستینیه (İstinye University)

 

دانشگاه ایستینیه در سال 2015 توسط بنیاد آناتولی قرن 21 به عنوان ادامه دانش و تجربه 29 ساله MLP Care Group تأسیس شد که سه برند مختلف بیمارستانی به نام های "Liv Hospital" ، "Medical Park" و "پارک پزشکی VM" را تاسیس کرده است.

دانشگاه ایستینیه با داشتن کادر علمی خود متعهد موفقیت آمیز به آموزش و پژوهش برای ایجاد تفاوت است، با کمک به تولید دانش جدید از طریق عملکرد آموزشی و پژوهشی خود در کنار انتقال دانش و تجربه خود به دانشجویان کمک می‌کنند.

این دانشگاه دانشجویان خود را به عنوان افرادی با دانش و مهارت های رهبری، معتقد به قدرت علم، از نزدیک تحولات جهان را دنبال می کنند و قادر به تفکر انتقادی و دارای ارزش های انسانی و اخلاقی و عادت به خودسازی و استفاده از خلاقیت هستند، ارتقا می دهد. فارغ‌التحصیلان خود را به محیط‌های کاری هدایت می‌کند تا بتوانند از این مهارت‌ها استفاده کنند، به‌ویژه به بیمارستان Liv، پارک پزشکی و پارک پزشکی VM که زیر چتر گروه مراقبت MLP جمع‌آوری شده‌اند.

دانشگاه ایسیتینه در سال 2015 تاسیس شد و یک سال بعد دانشکده پزشکی، دانشکده علوم بهداشتی و مدرسه حرفه ای خدمات مراقبت های بهداشتی افتتاح شد. در این سال اولین دانشجویان برای تکمیل تحصیلات اکادمیک خود وارد این دانشگاه شدند. در سال 2017 دانشکده داروسازی، دانشکده اقتصاد، علوم اداری و اجتماعی، دانشکده هنر و علوم و دانشکده هنرهای زیبا، طراحی و معماری اولین دانشجویان فنی خود را پذیرفتند. همچنین در این سال مراکز تحقیق و توسعه İSÜ KÖK، İSÜMKAM، İSÜCAN، İSÜ3D شروع به ارائه خدمات مرتبط با گسترش مرزهای علم و انجام مطالعاتی کردند که بر حوزه سلامت تأثیر می گذارد. حوزه‌های علمی دانشگاه ایستینیه به همینجا محدود نشد و مرکز تحقیقات اقتصاد و سیاست (EPAM) این دانشگاه نیز برای پیشبرد تحقیقات در زمینه های اقتصاد و سیاست خارجی افتتاح شد. در سال 2018 دانشگاه ایستینیه دانشکده مهندسی را افتتاح کرد و سال تحصیلی 19-2018 با 7661 عضو هیئت علمی، دانشجو و کارمند آغاز شد و در همین سال دانشگاه ایستینیه مرکز انتقال فناوری خود (İSU TTO) را برای میانجیگری در استفاده از تحقیقات علمی، پروژه ها و توسعه محصول به نفع جامعه افتتاح کرد. این موفقیتها تا امروز ادامه پیدا کرده و دانشگاه ایستینیه همچنان درحال پیشرفت است و هرساله دانشجویان بیشتری را از نقاط گوناگون جهان می پذیرد. درادامه می‌توانیم مروری بر آمار و ارقام مرتبط با این دانشگاه را مشاهده کنیم.

دانشکده ها

-دانشکده پزشکی
-دانشکده داروسازی
-دانشکده علوم سلامت
-دانشکده مهندسی
-دانشکده هنرهای زیبا و معماری
-دانشکده علوم و ادبیات
-دانشکده علوم اقتصادی و اجتماعی

رشته ها

-پزشکی
-دندان پزشکی
-داروسازی
-فیزیوتراپی
-تغذیه
-پرستاری
-مهندسی کامپیوتر
-مهندسی الکترونیک
-مهندسی ماشین آلات
-مهندسی عمران
-اقتصاد
-مدیریت
-روابط بین الملل
-سینما
-روانشناسی

معماری

-معماری داخلی

نحوه ورود

-بدون آزمون ورودی و با شرط معدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *